Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Archiwum sukcesów do 2012r.

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Margoninie

 

  • Powiatowy Konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia 2012 - Zuzanna Pawlicz została Mistrzem Powiatu kl.3
  • Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - II miejsce drużynowo (rok szkolny 2011/12)
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2012 - wynik Bardzo dobry: Zuzanna Pawlicz kl.3a, Wyróżnienie Jan Teda kl.3a (rok szkolny 2011/12)
  • IV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Śremu - I miejsce Helena Klessa 200m stylem dowolnym (rok szkolny 2011/12)
  • Konkurs Wiedzy Przyrodniczej Pilskiego Okręgu Ligi Ochrony Przyrody - I miejsce Katarzyna Domańska kl.5a (rok szkolny 2011/12)
  • VII Wojewódzki Konkurs na Palmę Wielkanocną - laureatki: Patrycja Świątek kl.2a i Katarzyna Domańska kl.5a (rok szkolny 2011/12)
  • I Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku - II miejsce - w części teoretycznej szkołę reprezentowały: Marta Gągorek VIc, Julia Kado VIa, Martyna Rutkowska VIa, w części sportowej uczestniczyli: Julia Kruzel VIc, Tobiasz Janiszewski VIb, Jakub Łada VIb (rok szkolny 2011/12).
  • Konkurs Wiedzy Przyrodniczej LOP - do etapu okręgowego zakwalifikowały się: Maja Szymanowska Va, Katarzyna Domańska Va (rok szkolny 2011/12)
  • Mistrzostwo Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców - (rok szkolny 2011/12)
  • Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - laureat Szymon Górzyński VIa (rok szkolny 2011/12)
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Oxford Plus - laureaci: Joanna Zmudzińska kl.5a, Katarzyna Domańska kl.5a, Oliwia Graf kl.5b, Julia Kado kl.6a (rok szkolny 2011/12)
  • Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Magdalena Kado VIb, Szymon Górzyński VIa, Julia Kado VIa, Sebastian Pacyna VIa, Błażej Pawlak VIc (rok szkolny 2011/12)
  • Olimpiada Ekologiczna Subregionu Pilskiego - Julia Kado kl. 6a wyróżnienie w w etapie powiatowym (rok szkolny 2011/12)
  • X Gwiazdkowe Zawody Pływackie w Gnieźnie - Helena Klessa z kl. 5a I i II miejsce (rok szkolny 2011/12)
  • I Mikołajkowe Zawody Pływackie w Wągrowcu - Helena Klessa z kl. 5a 2 x I miejsce i Krystian Jaremba z kl.4c II i IV miejsce (rok szkolny 2011/12)
  • Sztafetowe Biegi Uliczne - III miejsce sztafeta chłopców (rok szkolny 2011/12)
  • Wojewódzki Konkurs Humanistyczny - do etapu rejonowego zakwalifikowały się: Julia Kado z kl. VIa, Martyna Rutkowska z kl. VIa i Marta Gągorek z kl. VIc (rok szkolny 2011/12)
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny - do etapu rejonowego zakwalifikował się Błażej Pawlak z klasy VI c (rok szkolny 2011/12)
  • Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy ? do etapu rejonowego rejonowego zakwalifikowało się 5 uczniów (rok szkolny 2011/12)
  • Sztafetowe Biegi Uliczne - III miejsce sztafeta chłopców (rok szkolny 2011/12)
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Chłopiec z Wadowic - II miejsce (rok szkolny 2010/11)
  • XII Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej - I miejsce drużynowo (rok szkolny 2010/11)
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2011 - Maluch: Martyna Bielecka z klasy 3a zdobyła wyróżnienie. Beniamin: Maciej Bukowski z klasy 6a zdobył wyróżnienie(rok szkolny 2010/11)
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangurek 2011 - Zuzanna Pawlicz z klasy 2a zdobyła wynik Bardzo dobry i nagrodę książkową (rok szkolny 2010/11)
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MIX 2011 - Język angielski kl.4 - Joanna Zmudzińska laureat, Helena Klessa wyróżnienie, język angielski kl.5 - Julia Kado wyróżnienie, Język angielski kl.6 - Hubert Stefaniak wyróżnienie (rok szkolny 2010/11)
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy ? etap wojewódzki ? laureaci: Hubert Stefaniak kl. VIb i Maciej Bukowski kl. VIa (rok szkolny 2010/11)
  • Olimpiada Ekologiczna Subregionu Pilskiego ? etap powiatowy ? I miejsce Joanna Kończak kl. VIa, wyróżnienia: Maciej Bukowski kl. VIa, Kamila Grabowska kl. VIa (rok szkolny 2010/11)
  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego OXFORD PLUS - Julia Kado laureat V stopnia (rok szkolny 2010/11)
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy - etap rejonowy I miejsce Hubert Stefaniak kl. VIb, III miejsce Angelika Pawlak i Maciej Bukowski z kl. VIa zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego (rok szkolny 2010/11)
  • Konkurs Wiedzy Przyrodniczej LOP ? etap oddziałowy ? III miejsce Mikołaj Mączyński kl. Va (rok szkolny 2010/11)
  • Wojewódzki Konkurs na Palmę Wielkanocną - Nagroda dla Katarzyny Domańskiej, Wyróżnienie dla Małgorzaty Szpajer (rok szkolny 2010/11)
  • Powiatowy Konkurs Ortograficzny - laureaci: Sandra Breitenbach, Karina Pankowska, Szymon Szudrowicz (rok szkolny 2010/11)
  • Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców - II miejsce (rok szkolny 2010/11)
  • Mistrzostwa powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców - drużynowo III miejsce (rok szkolny 2010/11)
  • Mistrzostwa Chodzieży w Pływaniu - sztafeta dziewcząt III miejsce, sztafeta chłopców III miejsce, indywidualnie: Krystian Jaremba uczeń klasy 3c w konkurencji  25 metrów stylem klasycznym zajął III miejsce, Helena Klessa uczennica klasy 4a 25 metrów stylem dowolnym zajęła III miejsce, a 25 metrów stylem grzbietowym IV miejsce (rok szkolny 2010/11)
  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego OXFORD PLUS - Julia Kado laureat V stopnia (rok szkolny 2010/11)
  • Konkurs Dzień Babci 2011 pod patronatem Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty i Wielkopolskiego Centrum Onkologii - w kategorii prezentacja multimedialna II miejsce zajęła Marta Gągorek kl. 5c (rok szkolny 2010/11)
  • Powiatowy Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej "Przyjedź do nas Mikołaju" pod patronatem Burmistrza M. i G. Szamocin - Grand Prix Zuzanna Łochowicz kl.6c (rok szkolny 2010/11)
  • Mistrzostwa Powiatu w Szachach - V miejsce Konrad Bereta kl.6a (rok szkolny 2010/11)
  • Mikołajkowy Turniej w Szachy - III miejsce Konrad Bereta kl.6a (rok szkolny 2010/11)
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej - Mistrzostwo Powiatu (rok szkolny 2010/11)
  • Snow White and the seven dwarfs - inscenizacja zajęła III miejsce (rok szkolny 2010/11)
  • Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu - sztafeta 8 x 25 m naszych dziewcząt zajęła III miejsce, natomiast sztafeta 8 x 25 m chłopców zajęła II miejsce (rok szkolny 2010/11)
  • Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy OXFORD PLUS - laureat: Hubert Stefaniak (rok szkolny 2009/10)
  • Wojewódzki Konkurs na Palmę Wielkanocną - wyróżnienie: Franciszek Skowroński (rok szkolny 2009/10)
  • Gminny konkurs ?Moje Boże Narodzenie? plastyczny i literacki - plastyczny: w pionie klas I ? III: I m. Filip Szymanowski, Joanna Zmudzińska II m. Natalia Sobolewska III m. Katarzyna Domańska, w pionie klas IV ? VI: I m. Zuzanna Michalska II m. Aleksandra Winiecka III m. Paulina Pawlak literacki: w pionie klas I ? III: I m. Joanna Zmudzińska w pionie klas IV - VI: I m. Paulina Data II m. Mikołaj Mączyński (rok szkolny 2009/10)
  • Powiatowy konkurs plastyczny o Janie Pawle II - II m. Katarzyna Domańska, III m. Mikołaj Boguszyński (rok szkolny 2009/10)
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy ?Olimpus? o Janie Pawle II - V m. ? laureat Magdalena Kado, VIII m. ? laureat Daria Stachowiak, X m. Patryk Piasecki (rok szkolny 2009/10)
  • Gminny Konkurs czytania ze zrozumieniem dla uczniów klas I - I m. Natasza Kasprzyk, II m. Adrianna Hejne (rok szkolny 2009/10)
  • Gminny konkurs czytania ze zrozumieniem ?Czytam i rozumiem? - III m. Krystian Jaremba (rok szkolny 2009/10)
  • Powiatowy Konkurs na Wiersz ?Palić, nie palić oto jest pytanie? - I m. Olga Czekała (rok szkolny 2009/10)
  • Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego - I m. Weronika Muller (rok szkolny 2009/10)
  • Powiatowy konkurs ?Mistrz tabliczki mnożenia? - III m. Joanna Zmudzińska, III m. Sebastian Pacyna (rok szkolny 2009/10)
  • Powiatowy Turniej BRD Budzyń 2010 - V m. Maciej Bukowski, Marta Kowalewska, Hubert Stefaniak (rok szkolny 2009/10)
  • ?Kobieta w szarości? ? Sieraków 2010 (wojewódzki) - laureat honorowy konkursu ? Julia Kado (rok szkolny 2009/10)
  • Konkurs plastyczny ? ?Bożonarodzeniowa kartka? ? Pleszew 2009 - wyróżnienie wojewody wielkopolskiego ? Dominik Słodowy (rok szkolny 2009/10)
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Józefie Wybickim - I m. Maciej Bukowski, III m. Natalia Rutkowska (rok szkolny 2009/10)
  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego OXFORD PLUS - I m. Natalia Leśko, Julia Kado, II m. Dominik Bąk, III m. Agata Lenarczyk, Mikołaj Mączyński, Angelika Pawlak(rok szkolny 2009/10)
  • Otwarte Ogólnopolskie Zawody Młodzieży LZS w Pływaniu o Puchar Krajowego Zrzeszenia LZS w Warszawie (rok szkolny 2009/10)
  • Indywidualne Biegi Przełajowe - Adrian Bąk I miejsce, Agnieszka Łapacz I miejsce, Jakub Bąk II miejsce (rok szkolny 2009/10)
  • Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy - Hubert Stefaniak uczeń klasy V b laureat  (rok szkolny 2009/10)
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangurek 2010 - Martyna Bielecka kl. 2a wynik bardzo dobry (odpowiednik laureata) i nagroda (18 marca 2010r.)
  • XVII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" - Julia Kado kl.4a laureatka (rok szkolny 2009/10)
  • IV Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej "Przyjedź do nas Mikołaju" pod patronatem Burmistrza M. i G. Szamocin - Joanna Zwierzykowska I miejsce (rok szkolny 2009/2010)
  • Drużynowe Powiatowe Zawody w Tenisa Stołowego 2010 - III i IV miejsce drużynowo (rok szkolny 2009/2010)
  • Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu 2010 - Krystian Jaremba, uczeń klasy 2c, w konkurencji 25 metrów stylem dowolnym zajął  II miejsce, a 25 metrów stylem grzbietowym zajął I miejsce, drużynowo III, IV i V miejsce (rok szkolny 2009/2010)
  • Inscenizacja "Brzydkie Kaczątko" - I miejsce w VI edycji konkursu teatralnego GOLDTOWN DRAMA COMPETITION ? JĘZYK ANGIELSKI NA SCENIE w Złotowie (rok szkolny 2009/2010)
  • Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu - I miejsce w stylu grzbietowym, I miejsce w stylu dowolnym, II miejsce dziewcząt w sztafecie, II miejsce chłopców w sztafecie (rok szkolny 2009/10)
  • Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - I miejsce (drużynowe) (25 września 2009r.)
  • Powiatowe Mistrzostwa Dziewcząt w Czwórboju Lekkoatletycznym - II miejsce (8 maja 2009r.)
  • 26 Międzynarodowy Bieg Grzymalitów - 3 miejsce Jakub Bąk kl.4c (16 maja 2009r.)
  • X Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej - I miejsce drużynowe (5 czerwca 2009r.)
  • VII Międzyszkolny Konkurs "Mistrz tabliczki mnożenia" - Sebastian Pacyna z kl.3a został II wicemistrzem (12 marca 2009r.)
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2009 - wyróżnienia: Maciej Bukowski kl. 4a Szymon Gągorek kl.5c i Sebastian Pacyna kl. 3a (19 marca 2009r.)
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangurek 2009 - Joanna Zmudzińska kl. 2a wynik bardzo dobry i nagroda (19 marca 2009r.)
  • Międzynarodowy Test Języka Angielskiego Oxford Plus - Tytuł laureata uzyskali: Julia Kado - laureat I stopnia z wyróżnieniem, Maciej Bukowski - laureat I stopnia, Angelika Pawlak - laureat I stopnia, Mikołaj Mączyński - laureat II stopnia, Oriana Wikariusz - laureat II stopnia, Kamil Barkowski - laureat III stopnia, Natalia Leśko - laureat III stopnia, Olga Czekała - laureat IV stopnia, Maria Kowalewska - laureat IV stopnia, Marta Kowalewska - laureat IV stopnia, Konrad Bereta - laureat IV stopnia, Kamila Grabowska - laureat V stopnia, Patryk Zaborowski - laureat V stopnia, Wojciech Stypa - laureat V stopnia, Natalia Rutkowska - laureat V stopnia. (rok szkolny 2008/09)
  • Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy -  Tytuł laureata uzyskali: Maciej Bukowski kl. IVa, Kacper Szmania kl. IVb, Mikołaj Ciamciak kl. IVa, Angelika Pawlak kl. IVa i Oriana Wikariusz kl. IVa (rok szkolny 2008/09)
  • I Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Pilskiego - Do etapu ponadpowiatowego zakwalifikował się Piotr Łochowicz z kl. Va. (rok szkolny 2008/09)
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Barwy lasu 2008" - I miejsce Agata Lenarczyk kl. 3a, wyróżnienie  Sebastian Pacyna kl. 3a (rok szkolny 2008/2009)
  • Powiatowe Indywidualne Zawody w Biegach Przełajowych - I miejsce Agnieszka Łapacz kl. 5c, II miejsce Dominika Wota kl. 6b (rok szkolny 2008/09)
  • Powiatowe Mistrzostwa Chłopców w Piłkę Siatkową - Mistrz Powiatu (rok szkolny 2008/09)
  • Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym - I miejsce i III miejsce  (rok szkolny 2008/09)
  • Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym - I miejsce Mieszko Piechocki kl. 6b, III miejsce Patryk Łapacz kl. 6b (rok szkolny 2008/09)
  • Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu - III miejsce (rok szkolny 2008/09)
  • Powiatowy Konkurs Szachowy - III miejsce Jowita Bartecka kl. 4c, IV miejsce Wiktor Kłosek kl. 4a i Martyna Gorkowska kl. 6a, X miejsce Patryk Zaborowski kl. 4c (rok szkolny 2008/09)
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski "Zabawne wierszyki o zwierzętach oswojonych i dzikich" - II miejsce Magdalena Kado (rok szkolny 2007/08)
  • Powiatowy Konkurs Matematyczny "Mistrz Tabliczki Mnożenia - I Wicemistrz Klas IV Szymon Gągorek (rok szkolny 2007/08)
  • Powiatowy Konkurs Matematyczny "Mistrz Tabliczki Mnożenia - I Wicemistrz Klas III Patryk Zaborowski (rok szkolny 2007/08)
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczne podróże na planecie ECOPIA" - Julia Kado II miejsce (rok szkolny 2007/08)
  • IX Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej - I miejsce szkoły (rok szkolny 2007/08)
  • VI Powiatowy Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii w Lipiej Górze - Hubert Stefaniak z klasy III B zajął II miejsce (kwiecień 2008r.)
  • Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Orły Stypendia 2007" - wyróżnienie Klaudia Pawlak, bardzo dobry wynik Weronika Muller (rok szkolny 2007/08)
  • 25 Międzynarodowy Przełajowy Bieg Grzymalitów - I miejsce Agata Rolińska kl.6c, III miejsce Szymon Gągorek kl. IVc (maj 2008r.)
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur'2008 - Maciej Bukowski kl.3a Laureat i nagroda (27 marca 2008r.)
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangurek'2008 - Sebastian Pacyna kl.2a wynik bardzo dobry i nagroda (27 marca 2008r.)
  • Powiatowe Indywidualne Zawody w Biegach Przełajowych - I miejsce Agata Rolińska kl. 6c (kwiecień 2008r.)
  • VI Powiatowy Turniej Wiedzy Przyrodniczej - II miejsce, zespół: Julia Wachowiak, Julita Szuberska, Martyna Radwańska, Michał Wota (marzec 2008r.)
  • Międzygminny Turniej Chłopców w Piłkę Nożną o Puchar Antoniego Piechniczka - zdobycie mistrzostwa i pucharu (kwiecień 2008r.)
  • Etap okręgowy Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych "Ptaki wodno-błotne Polski" - IV miejsce Patrycja Pufahl kl. Vb (luty 2008r.)
  • Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt - II 2008 r. III miejsce
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego Olimpus - VII miejsce i tytuł laureata Szymon Gągorek kl. IV c (listopad 2007r.)
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe - X 2007r. III miejsce
  • Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Tatrzański Park Narodowy" - W etapie okręgowym w Chodzieży (2007r.) uczennice Alicja Wysocka i Klaudia Ratajczak zajęły IV miejsce, a Weronika Kreskowiak - VII miejsce.
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2007 - W kategorii Beniamin wyróżnienie przyznane przez Komitet Organizacyjny Konkursu i I miejsce w szkole zdobył Piotr Pasternak, uczeń klasy 6b, uzyskując 106,5 punktu. Bardzo dobry wynik (101,5 punktu) i II miejsce w szkole zajęła Martyna Podolska, uczennica klasy 6c.
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangurek 2007 - Maciej Bukowski uczeń klasy 2a osiągnął bardzo dobrywynik, zdobył nagrodę przyznaną przez Komitet Organizacyjny Konkursu i zajął I miejsce w powiecie chodzieskim.
  • Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy Poznajemy Ojcowiznę - laureaci 2007r.: Dagmara Data, Klaudia Pawlak i Mieszko Piechocki.
  • Konkurs plastyczny "Anioły" (2007r.) - Malwina Michalska z klasy III b otrzymała wyróżnienie.
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski kl. I-III (2007r.) - II miejsce w konkursie zajęła Zuzanna Łochowicz, natomiast Magdalenie Kado i Natalii Leśko przyznano wyróżnienia
  • II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego kl.V-VI (2007r.)- Zuzanna Tomczak z klasy VIc zajęła II miejsce.
  • Wojewódzki Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych (2007r.) - Agata Rolińska z kl. 5c zajęła 33 miejsce (na 150 startujących).
  • Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe (2007r.) - Agata Rolińska z kl. 5c zajęła I miejsce.
  • Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt (2007r.) - II miejsce zajęła Martyna Podolska z kl. 6c i Malwina Zadroga z kl. 6a.
  • Powiatowy Czwórbój L.A. Dziewcząt (2007r.) - III miejsce zajęła Agata Rolińska z kl. 5c.
  • Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży (2007r.) - I miejsce wśród klas IV, V miejsce wśród klas III i III miejsce wśród klas V.
  • Halowy Turniej Piłkarski Orlików o puchar Burmistrza Trzcianki (2007r.) - II miejsce.
  • Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Koszykowej Chłopców (2007r.) - III miejsce.
  • Powiatowe Zawody Sportowe Chłopców w Piłkę Siatkową (2007r.) - IV miejsce.
  • Powiatowe zawody sportowe kl.5 w "Dwa ognie usportowione" (2007r.) - IV miejsce.
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe w Chodzieży (2007r.) - IV miejsce.
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2006" - Kategoria Maluch - wyróżnienie i I miejsce w szkole - Marta Kowalewska klasa 4c.